Współczesna rodzina 5: Niezapomniany jarmark (7)

Współczesna rodzina 5: Niezapomniany jarmark (7)

(Modern Family 5: A Fair to Remember)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Beth McCarthy-Miller
W skrócie:Podczas gdy wszyscy rodzice uczniów jadą na targi szkół, gdzie każdy z nich ma do wykonania szereg zadań, Haley z Jayem i Glorią zostają przy domowym basenie, korzystając z pięknej pogody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Podczas gdy wszyscy rodzice uczniów jadą na targi szkół, gdzie każdy z nich ma do wykonania szereg zadań, Haley z Jayem i Glorią zostają nad przydomowym basenem, korzystając z pięknej pogody.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)