Współczesna rodzina 5: Dziewczyna z farmy (4)

Współczesna rodzina 5: Dziewczyna z farmy (4)

(Modern Family 5: Farm Strong)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Alisa Statman
W skrócie:Siostra Cama, Pam, przyjeżdża do brata z wizytą. Między Mitchem a jego partnerem dochodzi do kłótni, czy powiedzieć jej o ich ślubie. Phil i Claire zapominają o meczu Luke'a.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Siostra Cama, Pam (Dana Powell), przyjeżdża do brata z wizytą. Między Mitchem a jego partnerem dochodzi do kłótni, czy powiedzieć jej o ich ślubie. Phil i Claire zapominają o meczu Luke'a. Gloria nie chce się przyznać, że potrzebuje okulary do czytania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)