Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń (1)

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń (1)

serial dokumentalny Polska 2013   od 7 lat
Reżyseria:Paweł Mirecki
W skrócie:Jaź i kleń to ryby, które uchodzą za bardzo ostrożne i płochliwe. Ich łowienie to prawdziwe podchody. Wędkarscy eksperci z Pawłem Mireckim udowadniają, że wyprawa może okazać się sukcesem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 6 dni
5:30 Fokus TV
wtorek, 29 października
za 9 dni
7:40 Fokus TV

Opis

Prawdziwi miłośnicy wędkarstwa i przygód stworzyli serię niezwykle pasjonujących filmów. Na co dzień pracują jako dziennikarze w jednym z polskich magazynów hobbystycznych. Swoje pasje i zamiłowania realizują jednak podczas podróży z wędką i kamerą. Na swej drodze poznają wielu ciekawych ludzi, przeżywają różne emocje, a przede wszystkim spełniają swoje marzenia.

W tym odcinku

Jaź i kleń to ryby, które uchodzą za bardzo ostrożne i płochliwe. Łowienie tych dwóch, żyjących blisko siebie gatunków, to prawdziwe podchody. Wędkarscy eksperci z Pawłem Mireckim na czele udowadniają, że wyprawa może okazać się sukcesem. Ich profesjonalny instruktaż skierowany jest do pewnego młodego adepta sztuki wędkarskiej. Mężczyzna stawił się nad rzeką z lekkim spinningiem w dłoni i z nadzieją na pierwsze sukcesy pod fachowym okiem mistrzów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także