Wojny magazynowe 9: Ostatni materac (10)

Wojny magazynowe 9: Ostatni materac (10)

(Storage Wars: Last Mattress Standing)

reality show USA 2015
W skrócie:Handlarze starociami wybierają się do Norwalk, gdzie mają nadzieję znaleźć ukryte skarby. Mary Padian w swoim schowku natrafia na kamerę, która jest używana do przeglądów kanalizacji ściekowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Według kalifornijskiego prawa właściciel magazynów do wynajęcia może zlicytować zawartość schowka, jeśli najemca nie uiszcza opłat przez trzy miesiące. Bohaterowie programu to handlarze starociami, którzy biorą udział w takich aukcjach. Muszą oni podejmować decyzję w oparciu o swoją intuicję, ponieważ nie mogą dokładnie wycenić kupowanych przedmiotów. Przed licytacją mają bowiem zaledwie pięć minut, aby zajrzeć do schowka. Nie wolno im jednak wchodzić do środka ani niczego dotykać. W dziewiątej serii programu występują Dave Hester, Darrell Sheets i jego syn Brandon, Jarrod Schulz oraz jego partnerka w życiu i interesach - Brandi Passante, Ivy Calvin, Rene Nezhoda i Mary Padian.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wybierają się do Norwalk, gdzie mają nadzieję znaleźć ukryte skarby. Mary Padian w swoim schowku natrafia na kamerę, która jest używana do przeglądów kanalizacji ściekowej. Ivy Calvin koncentruje się na przedmiotach kolekcjonerskich. Tymczasem Darrell Sheets sam organizuje wielką aukcję. Ma nadzieję sprzedać swoje najbardziej wartościowe znaleziska. Przekonamy się, czy zrealizuje swój plan.

Zobacz także