Wojny magazynowe 5: Pora otworzyć (3)

Wojny magazynowe 5: Pora otworzyć (3)

(Storage Wars: A Time to Kiln)

reality show USA 2013
W skrócie:W tym odcinku handlarze starociami wybierają się do San Jacinto. Darrell Sheets natrafia na coś, co okazuje się muzyką dla jego uszu. Brandi i Jarrod uznają, że muszą zawiązać sojusz z Barrym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona emocjonującego reality show, którego uczestnicy biorą udział w licytacjach zawartości schowków magazynowych. Zgodnie z kalifornijskim prawem właściciel kontenerów może sprzedać przedmioty w nich zgromadzone, jeśli wynajmujący zalega z opłatami przez trzy miesiące. Kupujący mają pięć minut na obejrzenie wnętrza schowka, nie wolno im jednak wchodzić do środka. Często zatem muszą polegać na intuicji, która podpowiada, gdzie mogą znajdować się prawdziwe skarby, a gdzie są tylko bezwartościowe graty.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wybierają się do deszczowego San Jacinto. Darrell Sheets natrafia na coś, co okazuje się muzyką dla jego uszu. Brandi i Jarrod dochodzą do wniosku, że jeśli chcą coś zarobić, muszą zawiązać sojusz z Barrym. Nabila Haniss próbuje swoich sił na nowym terenie. Zobaczymy, czy uda jej się wygrać jakąś licytację. Barry kupuje zawartość magazynu, w którym znajduje stare piece oraz mnóstwo form.