Wojny magazynowe 5: Gratka dla kolekcjonerów (20)

Wojny magazynowe 5: Gratka dla kolekcjonerów (20)

(Storage Wars: Super Bros. Shuffle)

reality show USA 2013
W skrócie:Darrell dokonuje niezwykłego odkrycia - znajduje przedmiot poszukiwany przez kolekcjonerów. Jarrod i Brandi stają przed szansą łatwego zarobku. Barry odnosi zwycięstwo podczas licytacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona emocjonującego reality show, którego uczestnicy biorą udział w licytacjach zawartości schowków magazynowych. Zgodnie z kalifornijskim prawem właściciel kontenerów może sprzedać przedmioty w nich zgromadzone, jeśli wynajmujący zalega z opłatami przez trzy miesiące. Kupujący mają pięć minut na obejrzenie wnętrza schowka, nie wolno im jednak wchodzić do środka. Często zatem muszą polegać na intuicji, która podpowiada, gdzie mogą znajdować się prawdziwe skarby, a gdzie są tylko bezwartościowe graty.

Aukcja po raz kolejny rozegra się w Costa Mesa w Kalifornii. Ivy Calvin nie pozwoli, by cokolwiek go zatrzymało. Darrell znajduje prawdziwy skarb. Jarrod i Brandi próbują kupić przedmiot, którego wartość może wynosić nawet 25 tysięcy dolarów. Barry wygrywa w licytacji przeciwko samemu sobie.