Wojny magazynowe (3)

Wojny magazynowe (3)

(Storage Wars: Padian: P.I.)

reality show USA   od 12 lat
W skrócie:Handlarze są przygotowani do zaciętej rywalizacji podczas aukcji w Fontanie. Ivy cieszy się, że może kupić potrzebne mu przedmioty. Jarrod i Brandi szukają sposobu, jak nabyć wartościowy magazyn.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona reality show ukazującego działalność handlarzy starociami, którzy pozyskują towar, biorąc udział w tzw. aukcjach magazynowych. Licytują oni zawartość schowków, których wynajem nie jest opłacany przez co najmniej trzy miesiące. Kupujący mają zaledwie pięć minut, aby zorientować się, co jest na sprzedaż. Wolno im zajrzeć do magazynów, ale nie mogą niczego dotykać ani przestawiać. Bohaterowie programu często więc muszą podejmować decyzję w ciemno. W ósmym sezonie występują Dave Hester, Darrell Sheets i jego syn Brandon, Jarrod Schulz i jego druga połowa Brandi Passante, Ivy Calvin, Rene Nezhoda wraz z żoną Casey oraz Mary Padian.

Tym razem handlarze starociami biorą udział w licytacjach zawartości zapomnianych schowków w magazynach w kalifornijskiej Fontanie. Ivy Calvin cieszy się, że znów jest w tych okolicach, ponieważ zwykle można znaleźć tu przedmioty, na których mu zależy. Jarrod i Brandi pracują nad strategią, dzięki której zdobędą cenny łup. Darrell i jego syn liczą na świetny zarobek. Przekonamy się, czy Mary będzie miała przy nich jakieś szanse na wylicytowanie schowka z wartościowymi przedmiotami.

Zobacz także