Wojny magazynowe 2: Prawie największy show na Ziemi (11)

Wojny magazynowe 2: Prawie największy show na Ziemi (11)

(Storage Wars: Almost the Greatest Show On Earth)

reality show USA 2011-2012
W skrócie:Kupujący są przekonani, że Dave jest bankrutem. Nie kryją więc zaskoczenia, gdy ten ostro walczy podczas licytacji magazynu z częściami samochodowymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Stanach Zjednoczonych wynajmowanie schowków magazynowych do przechowywania rzeczy jest bardzo popularne. Kalifornijskie prawo pozwala wystawić na sprzedaż magazyn nieopłacany przez trzy miesiące. Kupujący nie wiedzą, co znajduje się w środku. Dopiero po licytacji mogą ocenić, czy zrobili interes życia, czy też stali się posiadaczami sterty rupieci. Przed aukcją schowek jest udostępniony potencjalnym nabywcom tylko na 5 minut. Zawartość można obejrzeć z daleka, nie można wchodzić ani niczego dotykać. Każda aukcja przynosi niespodzianki, a zapomniany schowek może kryć prawdziwe skarby. Najlepsi licytatorzy Ameryki prowadzą aukcje w emocjonujący sposób.

Licytacja w Irvine okazuje się ekscytującym widowiskiem. Napięcie między uczestnikami aukcji sięga zenitu. Barry'emu marzy się spektakularne zwycięstwo. Darrell podejrzewa, że Dave nie ma pieniędzy na transakcję. Po największej aukcji w dziejach "Wojen magazynowych" jeden z handlarzy ma nareszcie szansę na zasłużoną emeryturę.

Zobacz także