Wojna z mafią (6/12)

(Squadra antimafia - Palermo oggi)

serial kryminalny Włochy 2008   od 12 lat
Występują:Simona Cavallari, Claudio Gioe, Giulia Michelini, Ninni Bruschetta
Reżyseria:Pier Belloni
W skrócie:Ivan mówi Claudii, że rodzina Abate chce zabić urzędnika, który sprawdza firmy służące mafii do prania brudnych pieniędzy. Mares próbuje dowiedzieć się, o kogo chodzi. Natrafia na sędziego Bonagura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Palermo. Kilka mafijnych klanów toczy walkę o przywództwo nad organizacją Cosa Nostra, odkąd jej dotychczasowy boss Bernardo Provenzano trafił za kratki. Rosy Abate, należąca do jednego z rodów, po długim pobycie w Stanach Zjednoczonych wraca do rodzinnego miasta, aby wyjść z mąż. Tymczasem policjantka Claudia Mares dołącza do specjalnego oddziału zajmującego się walką z mafią. Wkrótce dowódca jednostki Stefano Lauria zostaje zamordowany.

W tym odcinku

Ivan informuje Claudię, że rodzina Abate chce zabić urzędnika, który sprawdza firmy służące mafii do prania brudnych pieniędzy. Mares próbuje dowiedzieć się, o kogo chodzi. Natrafia w końcu na nazwisko sędziego Bonagura. Zniknięcie Micheli Torrisi budzi podejrzenia w oddziale. Fiamma domyśla się, że Claudia coś ukrywa. Porównując próbki krwi, dochodzi do wniosku, że Michela nie zginęła. Tę samą informację zdobywa De Silva.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także