Włatcy móch: Wprowadzenie Jełro (62)

Włatcy móch: Wprowadzenie Jełro (62)

serial animowany Polska 2008   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Chłopaki z IIb nie mogą doczekać się wejścia w strefę jełro. Aby zarobić fortunę i wykupić szkołę, chcą zamrozić pieniądze i inne aktywa. Przeszkodą jest awaria elektryczności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Chłopaki z IIb nie mogą się doczekać wejścia w strefę euro. Aby zarobić fortunę i wykupić szkołę, planują zamrozić pieniądze i inne aktywa. Nieoczekiwanie ma miejsce awaria elektryczności w dzielnicy. Maślana i jego kumple są zmuszeni znaleźć alternatywne źródła prądu. Skutki desperackich poszukiwań są tragiczne (przynajmniej dla niektórych).

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także