Włatcy móch: Spiekua rodem (108)

Włatcy móch: Spiekua rodem (108)

serial animowany Polska 2010   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Eksperyment Konieczki powoduje otwarcie bramy między wszechświatami. Na ziemię zstępuje demon. Opętuje on katechetkę, a następnie higienistkę. Dochodzi do wielu niecodziennych zjawisk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Eksperyment Konieczki powoduje otwarcie bramy między wszechświatami i na ziemię zstępuje demon. Opętuje on katechetkę, a następnie higienistkę. W dodatku dochodzi do wielu niecodziennych zjawisk, które zaczynają dotykać coraz wyższe kręgi. Nie ominą nawet fiskusa. Tymczasem najbardziej zainteresowany działaniem sił nieczystych, kierowca, musi akurat wykonać kurs do Gdańska.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także