Włatcy móch: Bódowa, placek i splówa (63)

Włatcy móch: Bódowa, placek i splówa (63)

serial animowany Polska 2008   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Pani Frau ostrzega chłopaków, że skończą jako robotnicy na budowie. Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak postanawiają sprawdzić, czy to rzeczywiście takie straszne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Pani Frau ostrzega chłopaków, że ich postępowanie doprowadzi do tego, że skończą jako robotnicy na budowie. Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak postanawiają sprawdzić, czy to rzeczywiście takie straszne. Andżelika wraca z Paryża. Jej nowa fryzura zachwyca wszystkich z wyjątkiem chłopaków.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także