Włatcy móch 9: Mrufczy trót (4)

Włatcy móch 9: Mrufczy trót (4)

serial animowany Polska 2011   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Na skutek nieszczęśliwego wypadku mrówki z hodowli, którą Konieczko przynosi do szkoły, opanowują cały budynek. Insektom stawiają czoła prusaki, którym nie powiodło się w show-biznesie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie ośmiolatków z klasy II B. Każdy z chłopców jest zupełnie inny. Konieczko to typ intelektualisty, który swoją przyszłość wiąże z karierą naukową. Maślana sens życia widzi w posiadaniu, a pieniądze zamierza zdobywać wszelkimi możliwymi sposobami. Anusiak jest synem działacza związkowego i kieruje się prostymi zasadami. Czesio został szczególnie doświadczony przez los. Umarł i teraz powrócił jako zombi. To co łączy tak odmienne osobowości to chęć objęcia władzy nad światem. Każdy ma inny pomysł na to jak ją zdobyć. Na drodze do spełnienia swoich marzeń bohaterowie napotykają na rozmaite przeszkody. Ich głównym źródłem są dorośli. Najwięcej kłopotów sprawia im nauczycielka, pani Frał. Jest starą panną i chciałaby, żeby wszystkie dzieci były grzeczne, ładne i uśmiechnięte. W szkole chłopcy mają sprzymierzeńca w osobie szkolnej higienistki. Ta bardzo nieszczęśliwa wdowa kocha wszystkie dzieci na świecie.

W tym odcinku

Na skutek nieszczęśliwego wypadku mrówki z hodowli, którą Konieczko przynosi do szkoły, opanowują cały budynek. Insektom stawiają czoła prusaki, którym nie powiodło się w show-biznesie i poszukują nowego zajęcia. Walka odbywa się przy użyciu dwóch nagich mieczy oraz arsenału broni chemicznej. Anusiak robi wszystko, by nie dopuścić do dezynsekcji.

Twórcy (pokaż wszystkich)