Więzy krwi (8)

Więzy krwi (8)

(Blood Ties: Heart of Fire)

serial fantasy Kanada 2007   od 12 lat
Występują:Christina Cox, Kyle Schmid, Dylan Neal, Gina Holden
Reżyseria:James Dunnison
W skrócie:Henry zostaje schwytany przez Javiera. Mike i Vicki dowiadują się, że Javier jest na świecie od czasów inkwizycji w Hiszpanii. Pozostaje on nieśmiertelny dzięki krwi wampirów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach byłej policjantki Vicki Nelson (Christina Cox), która pracuje jako prywatny detektyw. Walczy ona z zaburzeniem wzroku, zwanym barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki. W tej historii bierze udział również Henry Fitzroy (Kyle Schmid), 470-letni wampir, który jest nieślubnym dzieckiem króla Henryka VIII. Niegdyś książę Richmond, autor nowatorskich komiksów próbuje utrzymać istnienie wampirów w tajemnicy. Każdy z nich prowadzi własne śledztwo, ale spotykają się, ponieważ, jak się okazuje, dotyczy ono tego samego morderstwa. Vicki podejmuje współpracę z szarmanckim i uwodzicielskim Fitzroyem, a ich związek szybko traci cechy wyłącznie profesjonalnego zainteresowania.

W tym odcinku

Henry zostaje schwytany przez Javiera. Mike jest zmuszony do odłożenia na bok swojej zazdrości, żeby pomóc Vicki uratować przyjaciela. Wkrótce Mike i Vicki dowiadują się, że Javier żyje na świecie co najmniej od czasów Hiszpańskiej Inkwizycji. Pozostaje on nieśmiertelnym dzięki krwi wampirów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także