Więzy krwi (19)

Więzy krwi (19)

(Blood Ties: Wrapped)

serial fantasy Kanada 2007   od 12 lat
Występują:Christina Cox, Kyle Schmid, Dylan Neal, Gina Holden
Reżyseria:Holly Dale
W skrócie:Henry ma sen, w którym staje twarzą w twarz z Pachacamakiem. Ostrzega on Henry'ego przed śmiercią. Wschodzi słońce, wampir Henry zostaje spalony żywcem. Przeraża fakt, że do tego snu doszło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach byłej policjantki Vicki Nelson (Christina Cox), która pracuje jako prywatny detektyw. Walczy ona z zaburzeniem wzroku, zwanym barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki. W tej historii bierze udział również Henry Fitzroy (Kyle Schmid), 470-letni wampir, który jest nieślubnym dzieckiem króla Henryka VIII. Niegdyś książę Richmond, autor nowatorskich komiksów próbuje utrzymać istnienie wampirów w tajemnicy. Każdy z nich prowadzi własne śledztwo, ale spotykają się, ponieważ, jak się okazuje, dotyczy ono tego samego morderstwa. Vicki podejmuje współpracę z szarmanckim i uwodzicielskim Fitzroyem, a ich związek szybko traci cechy wyłącznie profesjonalnego zainteresowania.

W tym odcinku

Henry ma sen, w którym staje twarzą w twarz z Pachacamakiem. Inkaski kapłan ostrzega Henry'ego przed jego własną śmiercią. Wschodzi słonce, a Henry zostaje spalony żywcem. Przeraża sam fakt, że do tego snu doszło. Henry wyjaśnia Vicki, że wampiry nie śnią. Potrafią jednak wyczuć, kiedy mają zginąć. Obawia się on teraz, że jego czas dobiega końca. Mike prowadzi dochodzenie w sprawie napadu na transport, którym przewożono inkaską mumię. Nieopodal znajduje wysuszone zwłoki. Okazuje się, że nie należą one do mumii, tylko do złodzieja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także