Więzy krwi (1)

Więzy krwi (1)

(Blood Ties: Blood Price)

serial fantasy Kanada 2007   od 12 lat
Występują:Christina Cox, Kyle Schmid, Dylan Neal, Gina Holden
Reżyseria:Allan Kroeker
W skrócie:Vicki Nelson trafia na miejsce przerażającego morderstwa. Zostaje mianowicie wynajęta przez ukochaną pewnego chłopaka, która chce udowodnić, że padł on ofiarą wampira.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach byłej policjantki Vicki Nelson (Christina Cox), która pracuje jako prywatny detektyw. Walczy ona z zaburzeniem wzroku, zwanym barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki. W tej historii bierze udział również Henry Fitzroy (Kyle Schmid), 470-letni wampir, który jest nieślubnym dzieckiem króla Henryka VIII. Niegdyś książę Richmond, autor nowatorskich komiksów próbuje utrzymać istnienie wampirów w tajemnicy. Każdy z nich prowadzi własne śledztwo, ale spotykają się, ponieważ, jak się okazuje, dotyczy ono tego samego morderstwa. Vicki podejmuje współpracę z szarmanckim i uwodzicielskim Fitzroyem, a ich związek szybko traci cechy wyłącznie profesjonalnego zainteresowania.

W tym odcinku

Vicki Nelson przypadkiem trafia na miejsce przerażającego morderstwa. Zostaje wynajęta przez ukochaną chłopaka, Coreen Fennel, która chce udowodnić, że padł on ofiarą wampira. Na miejscu zbrodni Vicky spotyka swojego byłego, z którym kiedyś pracowała razem w policji, detektywa Mike'a Celucci. Była przekonana, że już dawno zapomniała o tym, co ich kiedyś łączyło. Vicky znajduje dowody, które mogą świadczyć, że w sprawę zamieszane są siły nadprzyrodzone. W tym samym czasie spotyka na swojej drodze intrygującą postać, która prowadzi własne śledztwo w tej sprawie. Fitzroy poszukuje zabójcy, ponieważ chce go zatrzymać, zanim ludzie zorientują się, że wampiry istnieją naprawdę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także