Więzień miłości (40)

Więzień miłości (40)

(Adini sen koy)

telenowela Turcja 2016   od 12 lat
Występują:Hazal Subasi, Erkan Meriç, Yaprak Durmaz, Aykut Igdeli
W skrócie:Omer znów ostro traktuje Zehrę i przywołuje treść ich kontraktu. Dziewczyna szuka tego dokumentu. Nazan Funda spotyka się z Yasemin. Yener zastaje Sevim pracującą w ogródku i zaczyna coś podejrzewać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Omer (Erkan Meriç) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

W tym odcinku

Omer znów ostro traktuje Zehrę i przywołuje treść ich kontraktu. Dziewczyna próbuje znaleźć ten dokument. Tymczasem Nazan chce dowiedzieć się, czego ona szuka. Funda spotyka się z Yasemin, a właściwie chodzi jej o Koraya. Yener zastaje Sevim pracującą w ogródku i zaczyna coś podejrzewać. Omer zabiera Zehrę do firmy. Kolejny raz każe jej bezczynnie czekać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także