Więzień miłości (159)

Więzień miłości (159)

(Adini sen koy)

telenowela Turcja 2016   od 12 lat
Występują:Hazal Subasi, Erkan Meriç, Yaprak Durmaz, Aykut Igdeli
W skrócie:Alev próbuje się dowiedzieć, dlaczego Omer zwolnił jej asystentkę Mehtap. Mężczyzna zapewnia Zehrę, że chce chronić przed Yenerem całą rodzinę. Znajomym Ayse spodobała się torebka produkcji Zehry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Omer (Erkan Meriç) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

W tym odcinku

Alev próbuje się dowiedzieć, dlaczego Omer zwolnił jej asystentkę Mehtap. Mężczyzna zapewnia Zehrę, że chce chronić przed Yenerem ją i całą rodzinę. Znajomym Ayse spodobała się torebka produkcji Zehry. Pojawia się propozycja założenia firmy. Mehtap znajduje dokument potwierdzający zamiar wzięcia ślubu przez Zehrę i Yenera.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także