Wiedźmy: Niebezpieczne związki (7/13)

Wiedźmy: Niebezpieczne związki (7/13)

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Maria Seweryn, Katarzyna Figura, Marian Glinka
Reżyseria:Jan Kidawa-Błoński
W skrócie:Dorota rozwiązuje kolejny problem. Styk dorobił się majątku na kradzieży, ale jego żona zagarnęła fortunę. Ochrania ją kochanek, gangster.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy przedsiębiorczych mieszkanek nowoczesnej kamienicy na warszawskiej Pradze. Dorota (Magdalena Różczka), Agata (Maria Seweryn) i Mariola (Katarzyna Figura) poznają się w windzie, która staje między piętrami. Nawiązują znajomość, która przeradza się w przyjaźń. Mimo różnego wieku i życiowych doświadczeń trzy kobiety próbują sobie pomagać, borykając się z codziennymi problemami w życiu zawodowym i osobistym.

W tym odcinku

Paula (Agnieszka Roszkowska) i Marcyś (Tomasz Kot), pracownicy Agaty, zakochują się w sobie. W pewnym stopniu komplikuje to pracę agencji, ale dzięki ich bezustannie manifestowanemu uczuciu powstaje znakomity pomysł na reklamę, którą zamówił pewien wymagający klient. Dorota po raz kolejny rozwiązuje problemy mieszkańców Pragi. Niejaki Styk dorobił się majątku na kradzieży samochodów, ale jego żona zagarnęła całą fortunę i żąda rozwodu. Ochrania ją jej kochanek, Kusy - niebezpieczny gangster, a zarazem szef Styka. Dzięki Marioli, która odnawia stare praskie znajomości, Dorota pomaga Stykowi uniknąć poważnych kłopotów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także