Wiedźmy: Klin wychowawczy (3)

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Maria Seweryn, Katarzyna Figura, Marian Glinka
Reżyseria:Jan Kidawa-Błoński
W skrócie:Agata ma kłopoty z młodszą siostrą. W jej pokoju znajduje coś, co wygląda na marihuanę. Przyjaciółki doprowadzają do aresztowania dilera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy przedsiębiorczych mieszkanek nowoczesnej kamienicy na warszawskiej Pradze. Dorota (Magdalena Różczka), Agata (Maria Seweryn) i Mariola (Katarzyna Figura) poznają się w windzie, która staje między piętrami. Nawiązują znajomość, która przeradza się w przyjaźń. Mimo różnego wieku i życiowych doświadczeń trzy kobiety próbują sobie pomagać, borykając się z codziennymi problemami w życiu zawodowym i osobistym.

W tym odcinku

Agata ma problemy z klientem, panem Kozłowskim, który czyni jej niedwuznaczne propozycje. Wiele zmartwień przysparza jej też młodsza siostra, Agnieszka. Agata znajduje w jej pokoju coś, co przypomina marihuanę. Nabiera pewności, że dziewczyna bierze narkotyki. Przyjaciółki postanawiają działać. Agata udaje przed siostrą, że jest pod wpływem środków odurzających. Zrozpaczona Agnieszka próbuje przekonać starszą siostrę, że popełnia błąd. Tymczasem przyjaciółki doprowadzają do aresztowania dilera, który sprzedawał narkotyki przed szkołą. Na Pradze pojawia się Wietnamczyk, pan Ho, który otwiera bar.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)