Wieczorynka: Pszczółka Maja: Potrójny kłopot (128)

(Die Biene Maja: Triple Trouble)

serial animowany Niemcy 2012   b.o.
W skrócie:Maja i Gucio dostają pod opiekę trojaczki: Zoję, Zipa i Zapa. Mają im pokazać, czym zajmują się owady na łące. Znudzone rodzeństwo postanawia pobawić się kosztem Pułkownika i jego żołnierzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mała pszczółka o imieniu Maja żyje w ulu na wielkiej łące. Jest psotna, nieposłuszna i mimo zakazów często opuszcza swój dom i wyrusza na długie wyprawy. Poznaje podczas nich piękno natury i przeżywa wesołe, ale czasem również niebezpieczne przygody. Inne owady zamieszkujące łąkę szybko stają się przyjaciółmi Mai i wspólnie z nią przeżywają duże radości i małe smutki. Najwierniejszymi towarzyszami pszczółki są Gucio i Filip. Maja nieustannie dziwi się światu, a wraz z nią robią to mali widzowie. Serial jest inspirowany zbiorem opowiadań dla dzieci niemieckiego pisarza Waldemara Bonselksa z 1912 roku. Animacja nawiązuje do znanego na całym świecie serialu pod tym samym tytułem z 1975 r.

W tym odcinku

Maja i Gucio dostają pod opiekę trojaczki: Zoję, Zipa i Zapa. Mają im pokazać, czym zajmują się owady na łące. Znudzone rodzeństwo zabawia się kosztem Pułkownika i jego żołnierzy. Żarty się kończą, kiedy Maja i Gucio naprawdę potrzebują pomocy. Wówczas jednak Pułkownik odmawia, myśląc, że to kolejny żart trojaczków.

Zobacz także