Wieczorynka: Garfield i przyjaciele: Binky szoł (9)

(Garfield's Moving Experience: The Binky Show)

serial animowany USA 1988   b.o.
W skrócie:Garfield bierze udział w teleturnieju, w którym zadawane są bezsensowne pytania. Uczestnicy otrzymują równie absurdalne nagrody. Bracia proponują Orsonowi grę w futbol. Piłką ma być on.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterem serialu jest leniwy kocur Garfield wyróżniający się ogromnym rozmiarem i rudą sierścią. Jego ulubioną rozrywką jest przesiadywanie przed telewizorem i pochłanianie kolejnych porcji lazanii. Towarzyszą mu zwykle: niezbyt rozgarnięty pies Odie oraz właściciel zwierząt, Jon Arbuckle. W każdym odcinku są prezentowane dwie dłuższe i jedna krótka historyjka z domu Jona Arbuckle'a.

W tym odcinku

Garfield bierze udział w teleturnieju, w którym zadawane są pozbawione sensu pytania. Okazuje się też, że niezależnie od odpowiedzi wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują równie absurdalne nagrody. Tymczasem Orsona odwiedzają bracia. Proponują mu wspólną grę w futbol. Niestety, piłką ma być właśnie Orson. Garfield po kryjomu próbuje się dostać do swojej ulubionej jadłodajni. By nie zostać zdemaskowanym, zostawia na czatach hałaśliwego Oddiego.

Zobacz także