Weterynarz z sercem (1)

(Yorkshire Vet 3)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2017   od 12 lat
W skrócie:Julian odwiedza hodowlę alpak. Jedną z podopiecznych jest Cinderella. Z kolei Peter musi wysterylizować szynszylę Larry'ego, który przyczynił się do wzrostu populacji tych gryzoni w okolicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne życie kliniki weterynaryjnej w Yorkshire, gdzie niegdyś praktykował James Herriot, autor bestsellerowej książki "Wszystkie stworzenia duże i małe", Właściciele placówki: Julian Norton oraz były student Herriota Peter Wright wraz z załogą Skeldale Veterinary Centre codziennie pomagają zwierzętom Kontynuują oni dziedzictwo Jamesa Herriota, angażując w pracę całą swoją wiedzę i serce, by pomóc potrzebującym bez względu na ich rozmiar, kształt, gatunek czy temperament. Weterynarze mają również na względzie emocje właścicieli schorowanych zwierząt, bo wiedzą, czym jest prawdziwe przywiązanie do pupili.

W tym odcinku

Julian odwiedza hodowlę alpak. Jedna z podopiecznych jego klientki, czempionka Cinderella, ma trudności z porodem. Z kolei Peter musi wysterylizować szynszylę Larry'ego, który ostatnimi czasy zdecydowanie przyczynił się do wzrostu populacji tych gryzoni w okolicy.

Zobacz także