Weekendowa metamorfoza (1/8)

Weekendowa metamorfoza (1/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Ela opiekuje się dwuletnimi bliźniaczkami. Jedna z dziewczynek wymaga rehabilitacji. Marzeniem młodej mamy jest piękna sypialnia. Michał z pomocą Krzysztofa Mirucia szykuje ukochanej niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Architekt i projektant wnętrz, Krzysztof Miruć, pomaga swoim bohaterom przygotować niezwykłą niespodziankę dla ich najbliższych. Zmienia wybrane pomieszczenie nie do poznania, pod nieobecność obdarowywanej osoby. Ma na to tylko jeden weekend. Prowadzącego wspomagają asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta oraz dekoratorka.

Zawodowy żołnierz Michał postanowił przygotować niespodziankę dla żony. Ela na co dzień opiekuje się dwuletnimi bliźniaczkami. Jedna z dziewczynek wymaga rehabilitacji ruchowej. Marzeniem młodej mamy jest piękna sypialnia. Obecnie bohaterka odcinka śpi w niefunkcjonalnym, pozbawionym uroku pomieszczeniu. W tajemnicy przed ukochaną Michał prosi o pomoc Krzysztofa Mirucia. Razem układają plan działania. Najpierw mężczyzna wysyła żonę do rodziny, organizuje jej weekend wypełniony wycieczkami i wizytą w spa. Tymczasem prowadzący, z pomocą swoją ekipy, przeprowadza metamorfozę sypialni.

Twórcy (pokaż wszystkich)