Wawa non stop (92)

serial Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz
W skrócie:Janek wraca do domu po nocy spędzonej na grze w pokera u Reginy. Tymczasem w pracowni projektowej Lena przez nieuwagę rozsypuje drogie, robione na specjalne zamówienie guziki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewięcioro nieznanych sobie wcześniej osób zamieszkuje pod jednym dachem. Kamery towarzyszą im przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To od domowników zależy, jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu. Prowadzący komis z rowerami Maciej nieoczekiwanie dziedziczy duży, stary dom w centrum Warszawy. Ponieważ nie jest w stanie sam go utrzymać, postanawia wynająć osiem wyremontowanych pokoi. Część lokatorów pojawia się w odpowiedzi na jego ogłoszenie. Inni trafiają do domu przez dziwny zbieg okoliczności, tworząc różnorodną grupę z całej Polski.

Janek wraca do domu po nocy spędzonej na grze w pokera u Reginy. W pracowni projektowej Lena przez nieuwagę rozsypuje drogie, robione na specjalne zamówienie guziki. Magda ukradkiem zabiera jeden z nich z podłogi. Klaus jest wściekły na Lenę. Każe jej przeszukać całą pracownię i znaleźć zgubę. Do Janka przychodzi Lidka. Chłopak dalej brnie w kłamstwo, zapewniając, że imprezował z Piotrem, ale dziewczyna go demaskuje.

Występują (pokaż wszystkich)