Wawa non stop (119)

serial Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz
W skrócie:Agnieszka chce oddać kluczyk Ryśkowi. Maciek i Olo idą za nią na dworzec. Rysiek udziela im instrukcji dotyczących przekazania zawartości skrytki. Mężczyźni nie chcą przyjąć pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kilkoro nieznanych sobie wcześniej osób zamieszkuje pod jednym dachem. Kamery towarzyszą im przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To od domowników zależy, jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu. Prowadzący komis z rowerami Maciej nieoczekiwanie dziedziczy duży, stary dom w centrum Warszawy. Ponieważ nie jest w stanie sam go utrzymać, postanawia wynająć osiem wyremontowanych pokoi. Część lokatorów pojawia się w odpowiedzi na jego ogłoszenie. Inni trafiają do domu przez dziwny zbieg okoliczności, tworząc różnorodną grupę z całej Polski.

Agnieszka postanawia oddać kluczyk Ryśkowi. Maciek i Olo decydują, że pójdą za nią na dworzec. Rysiek udziela im telefonicznych instrukcji dotyczących przekazania mu zawartości skrytki w umówionym miejscu. Za wykonane zlecenie oferuje im część pieniędzy, ale Maciek i Olo ich nie biorą. Chcą jedynie, żeby odczepił się od nich i Agnieszki.

Występują (pokaż wszystkich)