Wawa non stop (112)

serial Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz
W skrócie:Mariusz i Dagmara wracają do stolicy. Przez utrudnienia na drogach kobieta spóźnia się do zleceniodawczyni. Wuwunio spotyka się z Gabi. Dziewczyna zabiera go do studia nagraniowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kilkoro nieznanych sobie wcześniej osób zamieszkuje pod jednym dachem. Kamery towarzyszą im przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To od domowników zależy, jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu. Prowadzący komis z rowerami Maciej nieoczekiwanie dziedziczy duży, stary dom w centrum Warszawy. Ponieważ nie jest w stanie sam go utrzymać, postanawia wynająć osiem wyremontowanych pokoi. Część lokatorów pojawia się w odpowiedzi na jego ogłoszenie. Inni trafiają do domu przez dziwny zbieg okoliczności, tworząc różnorodną grupę z całej Polski.

Mariusz i Dagmara wracają do Warszawy. Przez utrudnienia na drogach kobieta spóźnia się do zleceniodawczyni, która rezygnuje z jej dalszych usług. Janek strąca z półki sklepowej drogie perfumy. Ekspedientka sugeruje, by zatuszować sprawę. Wuwunio wpada do domu Maćka, by spotkać się z Oliwią. Zastaje jednak tylko Gabi. Dziewczyna przechwala się, że umie śpiewać. Wspólny wypad do studia nagraniowego para umila sobie alkoholem.

Występują (pokaż wszystkich)