W rytmie serca (24)

W rytmie serca (24)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Weronika - po tym, jak odkryła, że spodziewa się dziecka - jest bliska załamania. Jej tajemnicę poznaje tylko Szarek. Adam na nowo odnajduje szczęście u boku Marii. Olga spotyka się z Zychem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy chirurga Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który powrócił do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Lekarz związał się z pracującą w lokalnej przychodni pielęgniarką Marią Biernacką (Barbara Kurdej-Szatan), z którą ma syna Grzesia (Borys Wiciński). Jego życie dalekie jest jednak od stabilizacji...

W tym odcinku

Weronika - po tym, jak odkryła, że spodziewa się dziecka - jest bliska załamania nerwowego. Jej tajemnicę poznaje tylko Szarek. Adam na nowo odnajduje szczęście u boku Marii. Niestety nadal martwi się o ojca. Badania wykazują, że nie może zostać dla niego dawcą szpiku. Olga spotyka się z Zychem i wyznaje, że pragnie pomóc byłemu ukochanemu, Wilczyńskiemu. Kilka godzin po ich rozmowie do willi kobiety włamuje się mafia. Prokurator kontynuuje śledztwo w sprawie Wilczyńskiego. Odwiedza w więzieniu Jeremiego Gałczyńskiego, który przed laty został skazany za handel fałszywymi dziełami sztuki. Na drodze pod Kazimierzem zostaje potrącony młody mężczyzna - Michał, który jechał do rodziny i zatrzymał się, by nakarmić synka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także