W rytmie serca (2)

W rytmie serca (2)

6.9/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Adam nadal opiekuje się pacjentami doktora Zycha. Odkrywa, że w Kazimierzu mieszka dawna gwiazda rocka. Artystka zjawia się nagle w przychodni i prosi o ratunek. Mówi, że mąż celowo odurza ją lekami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zdolny i ambitny chirurg, dr Adam Żmuda (Mateusz Damięcki), zostaje zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym warszawskim szpitalu. Postanawia zmienić swoje życie i dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinny Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serca dwóch kobiet - pielęgniarki Marii Biernackiej (Barbara Kurdej-Szatan) i aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) - zabiją mocniej. Jego obecność uruchomi także lawinę nieoczekiwanych zdarzeń.

W tym odcinku

Adam nadal opiekuje się pacjentami doktora Zycha, m.in. małym Arkiem, który choruje na padaczkę. Poza tym Żmuda odkrywa, że w Kazimierzu mieszka Katrin, dawna gwiazda rocka. Artystka zjawia się nagle w przychodni i prosi o ratunek. Mówi, że mąż celowo ją truje i odurza lekami. Młody chirurg stara się jej pomóc. Tymczasem Weronika postanawia poznać bliżej mężczyznę, który uratował jej życie. Najpierw dziękuje Adamowi za pomoc w dniu wypadku, a później wybiera się z lekarzem na romantyczny, wieczorny spacer.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także