W roli głównej: Wojciech Cejrowski (1/6)

W roli głównej: Wojciech Cejrowski (1/6)

talk-show Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Gościem Magdy Mołek jest znany podróżnik, autor programów telewizyjnych i książek oraz biznesmen, Wojciech Cejrowski. Słynie też z kontrowersyjnych wypowiedzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Gościem Magdy Mołek jest znany podróżnik, autor programów telewizyjnych i książek oraz biznesmen, Wojciech Cejrowski. Sam o sobie mówi, że jest "katolem", słynie też z kontrowersyjnych wypowiedzi. W programie opowie m.in. dlaczego chciał zostać księdzem, a nawet papieżem, za co milicja w PRL-u połamała mu palce oraz czego szukał w szkole aktorskiej.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także