W roli głównej: Weronika Rosati (2/8)

W roli głównej: Weronika Rosati (2/8)

talk-show Polska 2009   od 12 lat
W skrócie:Weronika Rosati w 1990 roku uczęszczała na zajęcia taneczne i akrobatykę do Teatru Buffo. W 2001 roku zadebiutowała w serialu 'Klasa na obcasach'. Grała m.in. w 'M jak miłość' i 'PitBullu'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Weronika Rosati znaczną część dzieciństwa spędziła w Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii. W 1990 roku wróciła do Polski, gdzie uczęszczała na zajęcia taneczne i akrobatykę do Teatru Buffo. W 2001 roku zadebiutowała na dużym ekranie, wcielając się w rolę Niki w serialu dla młodzieży "Klasa na obcasach". W 2002 roku rozpoczęła naukę w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich, studiowała też w PWSFTViT. Aktorka znana jest głównie z ról w serialach "M jak miłość", "Samo życie", "PitBull".

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także