W roli głównej: Urszula (4/8)

W roli głównej: Urszula (4/8)

talk-show Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Magda Mołek rozmawia z Urszulą Kasprzak, znaną jako Urszula. Wokalistka opowiada o swym zmarłym mężu Staszku Zybowskim oraz o tym, dlaczego trzeba było tak długo czekać na jej kolejną płytę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

W kolejnym odcinku programu Magda Mołek będzie rozmawiać z Urszulą Kasprzak, znaną wszystkim jako Urszula. Wokalistka opowie o swoim zmarłym mężu Staszku Zybowskim oraz o tym, przez co przeszła po jego śmierci. Wyjaśni także, dlaczego kazała fanom tak długo czekać na swoją kolejną płytę "Dziś już wiem".

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także