W roli głównej: Piotr Kraśko (2/8)

W roli głównej: Piotr Kraśko (2/8)

talk-show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Piotr Kraśko do telewizji trafił jako dziecko. Dziś jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. To ambitny i pozytywnie nastawiony do świata perfekcjonista.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Piotr Kraśko do telewizji trafił jeszcze jako dziecko. Były prezenter programu dla dzieci i młodzieży dziś jest jednym z najbardziej lubianych, rzetelnych i eleganckich dziennikarzy w Polsce. To ambitny i pozytywnie nastawiony do świata perfekcjonista. Przez dwadzieścia pięć lat pracował dla telewizji publicznej, był korespondentem w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie. Obecnie współprowadzi "Dzień Dobry TVN", widzowie znają go także jako gospodarza programu "Fakty z zagranicy" w TVN24 BIS. W domu w Gałkowie mieszka ze swoją żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko i trojgiem dzieci. Jeździ konno, biega w maratonach. Magdzie zdradzi, co zmieniło się w jego życiu po ślubie i czy myśli o powiększeniu rodziny. Opowie też, dlaczego jego sypialnia na wsi jest wyjątkowa, i przyzna, że raz o mały włos nie pobił się o Karolinę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także