W roli głównej: Olivier Janiak (3/8)

W roli głównej: Olivier Janiak (3/8)

talk-show Polska 2009   od 12 lat
W skrócie:Prezenter Olivier Janiak nosi imiona Piotr Michał. Magda Mołek pyta go, dlaczego każe nazywać się Olivierem. Janiak mówi o swoich ocenach w szkole i o tym, bez czego nie może dzisiaj żyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 30 stycznia
za 13 dni
3:00 TVN Style

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Prezenter Olivier Janiak tak naprawdę nosi imiona Piotr Michał. Magda Mołek spyta go, dlaczego zatem każe się nazywać inaczej. Prowadzący program "Co za tydzień" opowie także, jaką średnią ocen miał w szkole i bez czego nie może dzisiaj żyć.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także