W roli głównej: Michał Szpak (1/8)

W roli głównej: Michał Szpak (1/8)

talk-show Polska 2007-2019   od 12 lat
W skrócie:Drzwi do kariery Michałowi Szpakowi otworzył program X- Factor, w którym zajął drugie miejsce. Występ w konkursie Eurowizji przyniósł mu jeszcze większą sławę, ale także wyzwolił falę nienawiści.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Drzwi do muzycznej kariery Michałowi Szpakowi otworzył program X- Factor, w którym zajął drugie miejsce. Występ w konkursie Eurowizji, gdzie dotarł do finału, przyniósł mu jeszcze większą sławę i uwielbienie fanów, ale także wyzwolił falę nienawiści u tych, którym nie spodobał się jego oryginalny wizerunek. Od dziecka szedł własna drogą, spotykając się z brakiem akceptacji. Nigdy jednak nie zrezygnował z marzeń i z bycia sobą. Widzowie dowiedzą się, jak mu się to udało, skąd czerpał siłę. Michał w ciągu lat dzielących go od debiutu w programie X-Factor, zmężniał i dojrzał. "Staram się być lepszym człowiekiem" - mówi w programie. Ale nadal nie można powiedzieć, że jest typowym 27-latkiem. "Jestem trochę odklejony"- wyznaje Magdzie. "Trudno mnie oswoić i trudno żyć z kimś takim, jak ja".

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także