W roli głównej: Martyna Wojciechowska (6/8)

W roli głównej: Martyna Wojciechowska (6/8)

talk-show Polska 2007-2019   od 12 lat
W skrócie:Znana dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska opowiada Magdzie Mołek o swoich wyprawach. Wspomina m.in. wspinaczkę na Mount Everest, a także wyjazd na Antarktydę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Znana dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska opowiada Magdzie Mołek o swoich wyprawach w różne miejsca świata. Wspomina wspinaczkę na Mount Everest, a także wyjazd na Antarktydę. Wyznaje, w jaki sposób przygotowuje się do ekspedycji i jak znosi długą rozłąkę z dzieckiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także