W roli głównej: Mandaryna (5/8)

W roli głównej: Mandaryna (5/8)

talk-show Polska 2009   od 12 lat
W skrócie:Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna. Ta popularna piosenkarka i tancerka wydała w sierpniu swoją trzecią solową płytę o zagadkowym tytule 'AOK'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna. Ta popularna piosenkarka i tancerka wydała w sierpniu swoją trzecią solową płytę o zagadkowym tytule "AOK". Pochodzący z niej singiel "Good Dog, Bad Dog" już zdobył uznanie fanów artystki. Mandaryna zapowiada, że nowy album pokazuje jej zupełnie inne oblicze.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także