W roli głównej: Magda Schejbal (8-ost.)

W roli głównej: Magda Schejbal (8-ost.)

talk-show Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Magdalena Schejbal pochodzi z aktorskiego domu. To matka dwójki dzieci i partnerka górala z Zakopanego. Popularność zdobyła w serialu 'Kryminalni', gdzie wcielała się w podkomisarz Storosz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Magdalena Schejbal pochodzi z aktorskiego domu. To szczęśliwa mama dwójki dzieci i partnerka górala z Zakopanego. Popularność zdobyła w serialu "Kryminalni", gdzie wcielała się w postać podkomisarz Basi Storosz. Wystąpiła także w komediach "Superprodukcja" i "Nie kłam kochanie". Można ją było oglądać również w "Przepisie na życie" i "Prawie Agaty". Po urodzeniu pierwszego dziecka zagrała główną rolę w serialu "Szpilki na Giewoncie". Zagrożona, druga ciąża zmusiła ją do odejścia z produkcji, co wywołało burzę w mediach. Wizerunek aktorki mocno ucierpiał. W programie opowie o tym zdarzeniu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także