W roli głównej: Katarzyna Figura (12/16)

W roli głównej: Katarzyna Figura (12/16)

talk-show Polska 2008   od 12 lat
W skrócie:W kolejnym odcinku prowadząca Magda Mołek rozmawiać będzie ze znakomitą polską aktorką, Katarzyną Figurą. Poznamy m.in. wydarzenia, które zmieniły życie artystki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Sylwetka polskiej aktorki telewizyjnej i teatralnej Katarzyny Małgorzaty Figury. W 1985 roku ukończyła PWST w Warszawie, edukację kontynuowała w paryskim Conservatoire National Supérieur d'Art Dramatique. Jest jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych aktorek współczesnego polskiego kina. Nie rezygnuje jednak również z występów w telewizji. Jej rola w spektaklu "Alina na zachód" Pawła Miśkiewicza w warszawskim Teatrze Dramatycznym została wysoko oceniona przez krytykę. Specjalnie dla niej obcięła włosy, ostatecznie zrywając z wizerunkiem seksbomby. Wystąpiła również w VII edycji programu Taniec z gwiazdami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także