W roli głównej: Joanna Krupa (4/7)

W roli głównej: Joanna Krupa (4/7)

talk-show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Modelka i miłośniczka zwierząt Joanna Krupa podbiła serca widzów 'Top Model' szczerością i łamaną polszczyzną. Magdzie Mołek opowie o rywalizacji w Los Angeles, wstydzie oraz swoich związkach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Modelka i miłośniczka zwierząt Joanna Krupa swoją karierę rozpoczynała od okładek męskich czasopism. Popularność przyniósł jej udział w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". Widzów programu "Top Model" podbiła swoją szczerością, emocjonalnością i łamaną polszczyzną. Magdzie Mołek opowie o konkurencji w LA, wstydzie oraz swoich związkach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także