W roli głównej: Jacek Braciak (7/8)

W roli głównej: Jacek Braciak (7/8)

talk-show Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Kulisy sławy Jacka Braciaka. Zanim podjął naukę w szkole teatralnej, ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich. Od 1991 r. możemy go podziwiać w Teatrze Powszechnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Kulisy sławy polskiego aktora Jacka Braciaka. Zanim podjął naukę w szkole teatralnej, ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich. Od 1991 roku możemy go podziwiać na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie. Prywatnie jest związany z aktorką Mają Hirsch. Para ma córkę Marysię.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także