W roli głównej: Ewa Chodakowska (6)

talk-show Polska 2007-2014   od 12 lat
W skrócie:Trenerka Ewa Chodakowska z dnia na dzień zawładnęła sercami kobiet. Kocha fitness od dziecka. Jest autorką poradników, a także wydała cykl płyt z zestawami ćwiczeń. Została uznana za jedną z najbardziej wpływowych Polek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

"Trenerka wszystkich Polek", czyli Ewa Chodakowska, z dnia na dzień zawładnęła sercami kobiet. Kocha fitness od dziecka. Jest autorką poradników, a także wydała cykl płyt z zestawami ćwiczeń. Pokazała się na kilkudziesięciu okładkach magazynów. Została uznana za jedną z najbardziej wpływowych Polek, a jej marka warta jest już kilka milionów złotych. Trenerka zdradzi Magdzie Mołek, w jaki sposób udało jej się osiągnąć tak wielki sukces, i jak reaguje na falę krytyki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także