W roli głównej: Anna Głogowska (6/17)

W roli głównej: Anna Głogowska (6/17)

talk-show Polska 2008   od 12 lat
W skrócie:Mistrzyni tańców latynoamerykańskich i standardowych Anna Głogowska uczyła się tańca w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce. Czterokrotnie brała udział w programie Taniec z gwiazdami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

W programie poznamy historię mistrzyni tańców latynoamerykańskich i standardowych (najwyższa klasa międzynarodowa) - Anny Głogowskiej. Tancerka uczyła się tańca w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce. Czterokrotnie brała udział w programie Taniec z gwiazdami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także