W cieniu (8-ost.)

W cieniu (8-ost.)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2015   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Stefan Velniciuc, Maria Obretin, Andreea Vasile
Reżyseria:Igor Cobileanski
W skrócie:Relu wraca do domu i spostrzega, że pieniądze zagarnięte Capitanu są u niego. Teddy odwiedza ojca w szpitalu. Dowiaduje się, że Relu jest w niebezpieczeństwie. Prosi Magdę, by z nim uciekła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) wiedzie spokojne życie rodzinne. Jest ojcem dwójki dzieci, zwyczajnym facetem, taksówkarzem. Nikt nie podejrzewa, że mężczyzna potajemnie ściąga długi i haracze dla lokalnego gangstera, Căpitanu. Relu za wszelką cenę stara się pogodzić dwa, niezazębiające się światy, i utrzymać w tajemnicy swoją działalność. Pewnego dnia traci jednak kontrolę nad sytuacją. Gdy zabija człowieka, z którym się sprzeczał, uświadamia sobie, że nie potrafi już zerwać z przestępczością. Jego kolejne kłamstwa stopniowo zaczynają wychodzić na jaw. Sensacyjna historia o niepozornym taksówkarzu, który prowadzi podwójne życie.

W tym odcinku

Relu otarł się o śmierć. Gdy wraca do domu spostrzega, że wszystkie pieniądze zagarnięte Capitanu są u niego. Gdy Teddy odwiedza ojca w szpitalu, dowiaduje się, że Relu jest w niebezpieczeństwie. Błyskawiczne rusza na poszukiwania Magdy. Prosi kobietę, by z nim uciekła. Zauważa wówczas drobnostkę, która wszystko zmienia. Gdy Relu udaje się do Capitanu z zamiarem zabicia go, orientuje się, że cała jego rodzina tam jest - Magda i Teddy zrobili wszystkim niespodziankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)