W cieniu (5/8)

W cieniu (5/8)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2015   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Stefan Velniciuc, Maria Obretin, Andreea Vasile
Reżyseria:Bogdan Mirica
W skrócie:Gina wyrzuca Relu z domu, po tym, jak poznała prawdę o jego podwójnym życiu. W jednej chwili rodzinna sielanka mężczyzny rozpada się. Magda na próżno czeka na wiadomość od Teddy'ego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) wiedzie spokojne życie rodzinne. Jest ojcem dwójki dzieci, zwyczajnym facetem, taksówkarzem. Nikt nie podejrzewa, że mężczyzna potajemnie ściąga długi i haracze dla lokalnego gangstera, Căpitanu. Relu za wszelką cenę stara się pogodzić dwa, niezazębiające się światy, i utrzymać w tajemnicy swoją działalność. Pewnego dnia traci jednak kontrolę nad sytuacją. Gdy zabija człowieka, z którym się sprzeczał, uświadamia sobie, że nie potrafi już zerwać z przestępczością. Jego kolejne kłamstwa stopniowo zaczynają wychodzić na jaw. Sensacyjna historia o niepozornym taksówkarzu, który prowadzi podwójne życie.

W tym odcinku

Gina wyrzuca Relu z domu, po tym, jak poznała prawdę o jego podwójnym życiu. W jednej chwili rodzinna sielanka mężczyzny rozpada się na kawałki. Magda na próżno czeka na wiadomość od Teddy'ego, podczas gdy Chuckie szuka ucieczki w zajęciach karate. Doktor składa niezapowiedzianą wizytę w domu Relu. Odkrywa wówczas, że mężczyzna ma żonę i dzieci. Tymczasem Relu przyjmuje kolejne zlecenie: ma odzyskać pieniądze od senatora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)