W cieniu 3 (3/7)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2019   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Maria Obretin, Dan Hurduc, Madalina Craiu
Reżyseria:Bogdan Mirica
W skrócie:Partnerzy z zagranicy stawiają ultimatum. Decyzja Sabina może wpłynąć na interesy Nicu. Nea Puiu trafia do domu opieki. Gina przenosi się do nowego lokum. Sebastian usiłuje zbliżyć się do Chuckiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) jest zdeterminowany, by ostatecznie pozbyć się swojego wroga, Emiliana (Laurentiu Banescu). Nie cofnie się przed niczym, żeby osiągnąć cel, chociaż wie, że zarówno jego własne życie, jak i przestępcza organizacja, są w niebezpieczeństwie. Relacje rodzinne Relu coraz bardziej się pogarszają, a on sam musi przyjąć przykre konsekwencje prowadzenia podwójnego życia. Okazuje się, że prawdopodobnie już za późno, żeby się z niego wycofać. Jednocześnie mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nikomu nie może zaufać. Tymczasem jego żona, Gina (Maria Obretin), umawia się z Sebastianem (Mihai Calin), a córka Magda usiłuje pogodzić się ze stratą dziecka. Obie kobiety starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

W tym odcinku

Partnerzy z zagranicy stawiają Nicu ultimatum. Decyzja Sabina może poważnie wpłynąć na interesy Nicu. Nea Puiu trafia do domu opieki. Gina przenosi się do nowego mieszkania. Sebastian usiłuje zbliżyć się do Chuckiego, ale ten mu tego nie ułatwia. Relu poznaje prawdę o relacjach Giny z właścicielem jej apartamentu. Zespół Emiliana dokonuje pierwszego zatrzymania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także