W-11 - Wydział Śledczy: Ostre zabawy (1162)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1162: Ostre zabawy

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Komisarze poszukują zabójcy licealistki. Koleżanki rzucają podejrzenie na ucznia z klasy, który w trakcie lekcji zaatakował nastolatkę. Był w niej zakochany, lecz ona go wyśmiała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
za 5 dni
18:05 TVN 7

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Rafał Kopacz prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa licealistki w pobliżu szkoły. Jej koleżanki rzucają podejrzenie na kolegę z klasy, który w trakcie lekcji zaatakował nastolatkę. Okazuje się, że chłopak zakochał się w dziewczynie, a ta cynicznie wyśmiała go i jego rodzinę na portalu społecznościowym. Tymczasem sekcja zwłok ujawnia, że zabójstwa dokonały dwie osoby.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także