Vera 7 (1/4)

Vera 7 (1/4)

7.7/10

(Vera 7: Natural Selection)

serial kryminalny Wielka Brytania 2016   od 12 lat
Występują:Brenda Blethyn, Jon Morrison, Riley Jones, David Leon
Reżyseria:Jamie Childs
W skrócie:Vera bada sprawę morderstwa, do którego doszło na Ternstone, wyspie u wybrzeży Northumberland. Okolica zamieszkana jest przez unikalne gatunki ptaków i strażników przyrody, którzy je obserwują.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Vera Stanhope (Brenda Blethyn) jest doświadczonym detektywem, pracującym w wydziale kryminalnym małego miasteczka w brytyjskim hrabstwie Northumberland nad Morzem Północnym. Dla nieustępliwej inspektor o silnej osobowości praca jest całym życiem, niekiedy wręcz obsesją. W każdym odcinku Vera rozwiązuje kryminalne zagadki, siejąc postrach wśród tamtejszych przestępców. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i godnej podziwu determinacji udaje się jej rozwikłać wszystkie, nawet te z pozoru nierozwiązywalne, sprawy. Siódmy sezon przebojowego brytyjskiego serialu kryminalnego, który podbił serca fanów na całym świecie. Seria oparta jest na powieściach pochodzącej z Northumberland Ann Cleeves. Tytułową bohaterkę zagrała brytyjska aktorka Brenda Blethyn, dwukrotnie nominowana do Oscara: za role w "Sekretach i kłamstwach" Mike'a Leigh oraz "O mały głos" Marka Hermana.

W tym odcinku

Vera bada sprawę tajemniczego morderstwa, do którego doszło na Ternstone, odległej i niedostępnej wyspie u wybrzeży hrabstwa Northumberland. Okolica zamieszkana jest tylko przez unikalne gatunki ptaków i strażników przyrody, którzy je obserwują.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)