V.I.P. (3)

V.I.P. (3)

4.6/10

(V.I.P.: One Wedding and Val's Funeral)

serial sensacyjny USA 1998-2002   od 12 lat
Występują:Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Leah Lail
Reżyseria:J.F. Lawton
W skrócie:Do USA przybywa rodzina królewska z Ardenii: król Solton, królowa Sima i następca tronu. Proszą o ochronę firmę VIP. Val trudno jest upilnować młodego księcia, który ma groźne plany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tasha Dexter (Molly Culver), Nikki Franco (Natalie Raitano), Kay Simmons (Leah Lail) i Quick Williams (Shaun Baker) są zatrudnieni w agencji ochrony "Colt Arrow Security Services", której szef pewnego dnia znika bez śladu. Ścigany przez urząd podatkowy, pozostawia swoich pracowników z długami i bez szans na dalsze zlecenia. Zupełnie przypadkowo przyjaciele poznają Vallery Irons (Pamela Anderson), która podczas premiery kinowej na oczach wszystkich zgromadzonych gości uratowała życie pewnemu gwiazdorowi Hollywood. Jej bohaterski wyczyn robi duże wrażenie na agentach, więc proponują jej stanowisko szefowej. Razem zakładają agencję ochrony "Vallery Irons Protection", w skrócie "V.I.P.". Od tej chwili starają się zapewnić bezpieczeństwo pięknym i bogatym mieszkańcom Los Angeles, którzy zwrócą się do nich o pomoc.

W tym odcinku

Do Stanów Zjednoczonych przybywa rodzina królewska z Ardenii: król Solton, królowa Sima i następca tronu, książę Jordan. Proszą o ochronę firmę VIP, gdyż obawiają się zamachów na swoje życie. W Stanach przebywa wielu imigrantów z ich kraju, a surowy i okrutny król obawia się zemsty z ich strony. Val trudno jest upilnować młodego księcia, niepoprawnego uwodziciela. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest dużo groźniejszy. Ma okrutne plany - zamierza zabić rodziców i przejąć władzę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)