V.I.P. (13)

V.I.P. (13)

4.6/10

(V.I.P.: New Val'd Order)

serial sensacyjny USA 1999   od 12 lat
Występują:Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Leah Lail
Reżyseria:Greg Yaitanes
W skrócie:Dziewczęta z V.I.P. pozują jako modelki w konkursie Hawaian Tropic, aby rozwikłać zagadkę śmierci modelek. Okazuje się, że niektóre z dziewczyn zostają uprowadzone.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z małego miasteczka zostaje szefem elitarnej firmy ochroniarskiej w Beverly Hills. Vallery Irons (Pamela Anderson) przyjeżdża do Południowej Karoliny i staje na czele profesjonalnej agencji - V.I.P. -Vallery Irons Protection. W codziennych zmaganiach w nowej pracy pomagają jej Tasha Dexter (Molly Culver) - doświadczona pani ochroniarz i były szpieg w jednej osobie, Quick Williams (Shaun Baker) - uzależniony od garniturów od Armaniego agencyjny ekspert w sprawach broni i jednocześnie obrońca Valerie, Nikki Franco (Natalie Raitano) - specjalistka od elektroniki i Kay Simmons (Leah Lail) - komputerowy geniusz, która organizuje wszystkim pracę. Pomocna w każdej sytuacji jest także najlepsza przyjaciółka Vallery - Maxine (Angelle Brooks).

W tym odcinku

V.I.P. udaje się w tajną misję. Dziewczęta pozują jako modelki w konkursie Hawaian Tropic, aby rozwikłać zagadkę śmierci modelek w tajemniczych okolicznościach. Okazuje się, że niektóre z dziewczyn zostają uprowadzone, aby zostać wojowniczkami. Johnny zostaje pełnoprawnym członkiem V.I.P.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także